Potkejte se s přáteli u stolní hry | Mevyo blog | Mevyo

Zpět na blog

Potkejte se s přáteli u stolní hry

Stolní, nebo chcete-li deskové hry, jsou v poslední době velkým boomem, kterému propadlo množství lidí. Jedná se o skvělou příležitost, jak potkal nové přátele, upevnit stará přátelství a zažít velké dobrodružství a zábavu.

Zábava pro všechny

Stolní hry mají již poměrně dlouho tradici, jelikož za ně můžeme považovat již například hru v kostky, vrhcáby nebo šachy, tedy hry, které byly velmi oblíbené již ve středověku. Mohlo by se zdát, že v dnešní době propadáme spíše digitálním hrám, ale deskové hry stále vládnou. Najdete je v každé domácnosti a napočítáte jich milion druhů. Stolní deskové hry se v poslední době staly velmi oblíbenou činnosti na nejrůznějších oslavách, rodinných sešlostech, ale také jako způsob  soutěže či způsobu, jak trávit volný čas s rodinou. Hraní některých deskových her je otázkou několika desítek minut, jindy se naopak jejich hraní může protáhnout na dlouhé hodiny až dny.

Bez ostatních ani ránu

Pro hraní deskových her je podstatné mít k sobě parťáky, se kterými je budete hrát. Pokud okolo sebe nikoho takového nemáte, nebo máte, ale zrovna se mu nechce hrát, nemusíte vůbec zoufat. Žijeme v 21. století a spojovat se s lidmi není vůbec těžké. Například v naší aplikaci www.mevyo.com jistě najdete parťáky, kteří s vámi rádi do víru hraní stolních her vyrazí.

Spolu s novými přáteli pak můžete rozvíjet své strategické a sociální dovednosti, uzavírat nová přátelství a hlavně prožívat nová a nová dobrodružství, vzrušení a zábavu. Desková hra vám může pomoci najít cestu k lidem, být jim bližší a trávit s nimi více času. Nebojte se tedy zajít do prodejny hraček nebo se podívat na internet, některou z deskových her si tam vybrat a poté si ji společně zahrát s rodinou či novými přáteli.

Přihlásit k odběru článků

Líbil se Vám článek? Vyplňte svůj email a přihlaste si odběr nových článků.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Měj Mevyo neustále po ruce

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci

Get it on Google Play Download on the App Store